Grąžinimas

Prekių grąžinimas vykdomas remiantis Lietuvos Respublikos Vyriausybės 2014 m. liepos 29 d. nutarimu Nr. 738 „mažmeninės prekybos taisyklės ”. Pagal šias taisykles audiniai yra įtraukti į negrąžintinų ir nekeičiamų prekių sąrašą. Prekes grąžina Pirkėjas savo lėšomis, išskyrus atvejus, kai prekė yra grąžinama dėl netinkamos kokybės.

Jei norite grąžinti ar pakeisti įsigytą prekę arba turite kitų klausimų, prašome susisiketi su mumis el. paštu info@audiniukrautuvele.lt

Netinkamos kokybės prekė:

Jeigu parduota prekė buvo pristatyta netinkamos kokybės ir prekės aprašyme nebuvo nurodyti trūkumai, Pirkėjas turi teisę ją grąžinti arba Pardavėjas gali pasiūlyti Pirkėjui pakeisti netinkamos kokybės prekę tinkamos kokybės preke, atitinkamai sumažinti nekokybiškos prekės kainą suteikiant nuolaidą kitam Pirkėjo užsakymui arba grąžinti už prekę bei jos pristatymą sumokėtus pinigus. Pinigai grąžinami į Pirkėjo nurodytą banko sąskaitą per 14 dienų.

Jei norima grąžinti nekokybišką prekę, ji turi būti grąžinta pakuotėje. Pakuotė turi būti nesugadinta, švari, tinkamai paruošta ir įpakuota. Jei daiktas neturi originalios pakuotės (pvz., audinys), tuomet Pirkėjas jį įpakuoja į tinkamą kitą pakuotę, kuri užtikrintų prekės nesugadinimą grąžinimo metu.

Dėl skirtingų kompiuterių monitorių bei telefonų ekranų raiškos nustatymų, skirtinguose kompiuteriuose, telefonuose ar kituose įrenginiuose prekės spalva gali skirtis, t.y. neatitikti realybėje esančios prekės spalvos. Pirkėjas neįgyja teisės į įsigytų prekių grąžinimą, jei jo netenkina prekių spalva, forma, dydis.

Kerpant medžiagas, gumas, juosteles ir kitas kerpamas prekes yra galima paklaida ~3-5cm. Kai kurios medžiagos gali kiek pasitraukti dėl temperatūros ar drėgmės poveikio.

Pirkėjas nekokybišką prekę gali grąžinti per 14 dienų nuo jos gavimo.

Visada esant klausimams, mielai prašome su mumis susisiekti el. paštu  info@audiniukrautuvele.lt

Start typing and press Enter to search

Krepšelis

Krepšelyje nėra produktų.