Likra

 • AUKSINĖS KARAMELĖS SP. LIKRA

  Original price was: €9.00.Current price is: €7.00.
 • ORANŽINĖS SP. LIKRA

  Original price was: €9.00.Current price is: €7.00.
 • GELTONOS SP. LIKRA

  Original price was: €9.00.Current price is: €7.00.
 • RUDOS SP. LIKRA

  Original price was: €9.00.Current price is: €7.00.

Likra Audinys yra vadinamas „draugiškas” pluoštu, ne tik todėl, kad ji gali būti kruopščiai maišoma su natūraliu ir dirbtiniu pluoštu, bet ir padidinti komfortą, kūno judėjimo ir eksploatavimo audiniams ar drabužiams. Todėl pirkti internetu galite drasiai nebijodami apsirikti.
Audinys, įdėtas į Likra gijas, gali ištempti 8 kartus ir vėl sugrįžti į pradinę formą. Iš jo pagaminti produktai nėra deformuoti. Net ir labai stiprus tempimas viską sugražina i savo vietą.
Sportinei aprangai siūti siūlome elastines medžiagas pagamintas iš poliamido su elastanu, pasižyminčias treniruotėms tinkamomis funkcinėmis savybėmis. Iš jų pasiūta apranga yra tampri, lengvai prižiūrima, neprarandanti formos, nesiglamžo, išlaiko formą net labai dažnai skalbiant, neblunka ryškios spalvos. Poliamidas suteikia gaminiui tvirtumo, ilgina tarnavimo laiką. Trikotažo medžiaga pagaminta iš poliamido skirta aktyviam sportui ir aktyviam laisvalaikiuisaugo nuo nepageidaujamo prakaito kvapo.
Likra leidžia audiniams kvėpuoti! Moteriškas apatinis trikotažas su tokiais siūlais gali būti dėvimi be baimės, nes sintetinių medžiagų audinyje ne daugiau kaip 5%.
Trikotažai , kuriuose yra „Likra“ siūlų, nebijo tiesioginių saulės spindulių. Jų nepažeis druskingas vanduo . Produktai gali būti plaunami begaliniu kartų, nebijodami, kad jie praras spalvą
Jie yra gerai toleruojami ir rankų, ir mašinų plovimuose. Būtina tik užtikrinti, kad vandens temperatūra neviršytų 40 ° C. Higienos procedūros turėtų būti atliekamos naudojant neagresyvų ploviklį.
Jūs negalite džiovinti šių dalykų skalbimo mašinoje. Pakabinkite daiktus, kad jie džiūtų natūraliomis sąlygomis.
Lyginimui naudokite rėžimą „šilkas“.
Likra yra sintetinė, kurios kiekis audinyje skiriasi priklausomai nuo jo paskirties:
Nuo 1 iki 5% – medvilnės trikotažas, skirtas lino arba vaikų drabužių gamybai.
Nuo 5 iki 10% – nėrinių audiniai, medžiagos elegantiškiems gaminiams, apatiniam trikotažui.
20% – maudymosi kostiumėliai plaukimui ar sportui.
30% prideda drabužių akrobatams (stora trikotažas).
40% likra pridedama, kai tinka narams.
50% likros sudaro moteriškos kojinės, pėdkelnės. Taip pat iš audinio, kuris yra pusė elastano, gamina tvarsčius, suspaudimo produktus.

Start typing and press Enter to search

Krepšelis

Krepšelyje nėra produktų.