Džinsas

  • TAMSUS DŽINSAS SU RAUDONAIS KASPINĖLIAIS

    Original price was: €7.00.Current price is: €5.00.
  • TAMSUS DŽINSAS SU BALTAIS KASPINĖLIAIS

    Original price was: €7.00.Current price is: €5.00.
  • DŽINSAS SU ROŽINĖS SP. ŠIRDELĖMIS

    Original price was: €7.00.Current price is: €5.00.

Džinsai yra vienas iš populiariausių drabužių pasaulyje. Tai audinys kuris visuomet buvo ir bus madingas, su mada keičiasi tik modeliai ir stilius. Pasirinkdami džinsą, ne tik puikiai jausitės, bet ir atrodysite madingai bei stilingai .Džinso audinys tinkamas ne tik kelnėms, bet ir švarkeliams, sijonams, suknelėms siūti . Puikus pasirinkimas netgi buityje naudoti, dekoracijoms, puošybos elementams. Džinsas gali būti puikiai derinamas su kitais audiniais, dekoruojamas. Džinsinis audinys yra patvarus dėvėjimui,  lengvai prižiūrimas, todėl rekomenduojame jį naudoti savo siuviniuose.

Medvilninis džinsas sudėtyje turintis elastano, puikiai tempiasi, taigi pasiūti rūbai bus labai patogūs, suteiks laisvumo pojūtį. Audinys puikiai sugeria drėgmę, leidžia kūnui kvėpuoti. Idealiai tinka drabužiams, kurie tiesiogiai liečiasi su žmogaus oda.

Džinsinės medžiagos pagrindas yra medvilnė. Taip vadinamo ruoželinio pynimo būdu pinami du skirtingi siūlai (dažniausiai mėlynas ir baltas) ir taip gaunamas džinso audinys, kuris vienoje pusėje yra mėlynas, kitoje beveik baltas.

Start typing and press Enter to search

Krepšelis

Krepšelyje nėra produktų.