Veliūras

Veliūras tai  trikotažinio mezgimo medžiaga, su trumpais, tankiais, minkštais plaukeliais gerojoje pusėje. Jų yra net keletas rūšių : medvilnės, poliesterio ( aksomas ) arba soft. Siuvimui jo galimybės neribotos, puikiai tinkamas siūti sukneles, laisvalaikio kostiumus, tunikas, kepures, šalikus, timpas. Net ir buityje šauniai naudojamas, užuolaidos, lovatiesės, pagalvėlių užvalkalai.

Medvilninis veliūras -tai medžiaga neturinti blizgesio, tačiau yra minkšta, maloni lietimui, dėl esančio plaukelio rekomenduojama siuvant nekeisti krypties, medžiaga kerpama prieš plauką. Tinkamas vaikiškiems ir suaugusių drabužiams siūti, ne tik laisvalaikio, bet ir pasipuošti.

Soft veliūras  yra itin švelnus, turintis elastano, kas duoda laisvumą, judesių nevaržymą. Man jis asocijuojasi su šinšilos plaukeliu J

Poliesterio veliūras- arba aksomas, tai blizgus itin elastingas trikotažas, labai dažnai naudojamas puošnesnių rūbų siuvimui. Geriausias pasirinkimas sportinių šokių suknelėms siūti.  Jo blizgesys siuviniui suteikia prabangos.

Visų šio tipo trikotažų sudėtys dažniausiai būna panašios : medvilnė, poliesteris, elastanas.

Start typing and press Enter to search

Krepšelis

Krepšelyje nėra produktų.