Tekstilė

  • ANTRACITO PILKOS SP. DVIPUSIS STRIUKINIS AUDINYS

    Original price was: €12.00.Current price is: €6.00.
  • LAŠIŠOS SP. AMERIKIETIŠKAS KREPAS

    Original price was: €6.00.Current price is: €3.00.
  • ROŽINĖS SP. AMERIKIETIŠKAS KREPAS

    Original price was: €6.00.Current price is: €3.00.

Tekstilė internetu greitai ir patogiai. Tekstilė tai pluoštai, verpalai, audiniai, neaustinės medžiagos (oda, vilna). Tekstilės gaminiai yra audiniai (audžiama), trikotažas (megztas ar nertas), neaustinės medžiagos (vilna veliama, oda – išdirbama).

Šios kategorijos audinių asortimentas labai platus: šilkas, vilna, medvilnė, muslinas…

Šilkas: Jis pasižymi labai geromis higieninėmis savybėmis: iš šilko pasiūtus drabužius be galo malonu dėvėti vasarą, medžiaga nelimpa prie kūno, neerzina ir nedirgina net jautrios odos bei leidžia jai kvėpuoti.

Linas: itin gerai sugeria drėgmę ir net vėsina kūną. Tačiau šis pluoštas yra linkęs glamžytis, kartais lininiuose audiniuose galite rasti vilnos ar poliesterio priemaišų, mat jie šiek tiek sumažina šį polinkį.

Medvilnė : Tai natūralus pluoštas gaunamas iš medvilnės žiedų, kuris pasižymi lengvumu, minkštumu ir itin geru oro pralaidumu. Drabužius pasiūtus iš medvilnės malonu dėvėti, jie yra higieniški, kadangi labai gerai sugeria drėgmę.

Muslinas: yra labai lengvas lyg pūkas, minkštutis, plonutis, peršviečiamas medvilninis audinys. Reto audimo medžiaga, kurios abi pusės gali būti naudojamos kaip gerosios, audinys neturi elastano, nesitampo. Dvigubas medvilninis muslinas ar medvilnė double gauze. Natūralus audinys malonus odai, leidžiantis kūnui kvėpuoti.

Start typing and press Enter to search

Krepšelis

Krepšelyje nėra produktų.