Medvilnė-linas ( suknelėms ir kt. )

Medvilnė – vienas populiariausių audinių, kuris itin plačiai naudojamas tekstilės pramonėje – tokį medvilnės populiarumą lemia jos natūralumas bei puikios kitos savybės. Audinys kuris yra  pralaidus orui, todėl miegant tokiuose pataluose, mažiau prakaituojama. Medvilnė – geras šilumos laidininkas, todėl medvilnės gaminiai žiemą – šildo, vasarą – vėsina.

Puikiai tinka vaikiškiems ir viršutiniams suaugusiųjų drabužiams siūti ( suknelės, baltinukai, šortai, kelnės, sijonai ). Galima naudoti daugelyje rankdarbių rūšių, pavyzdžiui, interjerui puošti, madingiems aksesuarams, skiautiniams ir durstiniams.

Lino audinys – natūralus produktas, kuris yra “draugiškas” žmogaus sveikatai. Tai audinys kuris 3 kartus stipresnis, 5 kartus atsparesnis trinčiai (dilinimui) ir labiau žvilgantis nei medvilnė. Jis leidžia mūsų odai kvėpuoti bet kokiomis oro sąlygomis ir turi puikią sąvybę vėsinti karštos vasaros metu ir šildyti net ir šalčiausią žiemą.

Lininiai gaminiai gali būti skalbiami skalbimo mašina, taip pat juos galima patikėti sausam drabužių valymui. Pirmą kartą skalbiant namuose, po skalbimo tradiciniai gaminiai iš lino gali susitraukti   iki 5 procentų. Džiovinti galima džiovinimo mašinoje taip pat ir natūraliu būdu. Raukšlėms išlyginti naudokite karštą laidynę su garais. Lyginkite šiek tiek drėgnus gaminius iš blogosios audinio pusės, taip apsaugosite lino paviršių nuo blizgumo.

Start typing and press Enter to search

Krepšelis

Krepšelyje nėra produktų.