Paltiniai audiniai

  • ŽĄSIES KOJELIŲ RAŠTO PALTINIS AUDINYS ŠOKOLADO-LATTE SP.

    Original price was: €14.00.Current price is: €9.80.

Lietuviškas klimatas yra toks, kad dažniausiai vasaros pabaigoje,  jau norisi dėvėti paltą, kuris apsaugo nuo blogo oro. Tai – ne tik galimybė pasipuošti, tačiau užsitikrinti gerą savijautą. Paltas vienas iš dažnai nešiojamų  lauko drabužių, todėl norisi kad būtų stilingas, ir pavyktų jaustis gerai. Štai todėl dažniausiai perkami audiniai ir paltai siuvami pagal individualius užsakymus.

Paltinių audinių kaip ir daugelio audinių būna įvairių sudėčių: poliesteris, kašmyras, vilna.

Vilna tai natūralus,  labai seniai naudojamas pluoštas. Visi vilnų audiniai yra higieniški, lengvi, minkšti, pralaidūs orui, gerai saugantys nuo temperatūrų kaitos. Vilna gali būti: merino avių vilna, angoros vilna arba kitaip moheros vilna, kašmyro vilna, alpakos vilna, angoros triušių vilna.

PRIEŽIŪRA:

Dėmių valymas: atsiradusią dėmę išvalyti kuo greičiau, kad ji neįsigertų į audinį. Dėmės netrinti, nusausinti švaria balta šluoste. Dėmei neišsivalius nešti gaminį į valyklą.

Lyginimas: lyginti naudojant drėgną palą ne didesne negu 110°C temperatūra. Vengti tesioginio gaminio ir lygintuvo sąlyčio.

Saugojimas: rekomenduojama sezono pabaigoje išvalyti gaminį cheminiu būdu, nes prakaito ar maisto dėmės traukia kandis. Išvalytą vilnonį gaminį laikykite medvilniniame maiše, kuris leidžia audiniui kvėpuoti. Taip pat rekomenduojame šalia gaminio laikyti priemonę kandims naikinti.

Start typing and press Enter to search

Krepšelis

Krepšelyje nėra produktų.